stan zachowania
III-
cena wywoławcza
800 PLN
850 PLN
1 000 PLN

Karol II 1660-1685, korona 1671, starszy typ popiersia, na obrzeżu VICESIMO TERTIO; S. 3357; ciemna patyna

Stan zachowania
III-