stan zachowania
III-
cena wywoławcza
~191 EUR
~203 EUR
~239 EUR

Karol II 1660-1685, korona 1671, starszy typ popiersia, na obrzeżu VICESIMO TERTIO; S. 3357; ciemna patyna

Stan zachowania
III-