stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~153 EUR
~1 055 EUR
~191 EUR

Karol II 1660-1685, 1/2 korony 1663, na obrzeżu XV; S. 3361; pierwszy rocznik półkoronówek, ładna patyna

Stan zachowania
III+