stan zachowania
III+
cena wywoławcza
640 PLN
4 400 PLN
800 PLN

Karol II 1660-1685, 1/2 korony 1663, na obrzeżu XV; S. 3361; pierwszy rocznik półkoronówek, ładna patyna

Stan zachowania
III+