stan zachowania
III
cena wywoławcza
~383 EUR
~1 055 EUR
~479 EUR

William i Maria 1688-1694, korona 1692, na obrzeżu QVINTO; S. 3433, srebro 29.34 g, patyna

Stan zachowania
III