stan zachowania
III
cena wywoławcza
1 600 PLN
4 400 PLN
2 000 PLN

William i Maria 1688-1694, korona 1692, na obrzeżu QVINTO; S. 3433, srebro 29.34 g, patyna

Stan zachowania
III