1/2 korony 1817; S. 3788; patyna

stan zachowania
III+
cena wywoławcza
400 PLN
650 PLN
500 PLN

Jerzy III 1760-1820, 1/2 korony 1817; S. 3788; patyna

Stan zachowania
III+