1/2 korony 1817; S. 3788; patyna

stan zachowania
III+
cena wywoławcza
~95 EUR
~155 EUR
~119 EUR

Jerzy III 1760-1820, 1/2 korony 1817; S. 3788; patyna

Stan zachowania
III+