1/2 korony 1818; S. 3789; patyna

stan zachowania
II-
cena wywoławcza
400 PLN
1 100 PLN
500 PLN

Jerzy III 1760-1820, 1/2 korony 1818; S. 3789; patyna

Stan zachowania
II-