1/2 korony 1818; S. 3789; patyna

stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~95 EUR
~263 EUR
~119 EUR

Jerzy III 1760-1820, 1/2 korony 1818; S. 3789; patyna

Stan zachowania
II-