stan zachowania
I/I-
cena wywoławcza
~57 EUR
~95 EUR
~71 EUR

Wiktoria 1837-1901, 1/2 korony 1887, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania; S. 3924; wyśmienicie zachowane, ciemna patyna

Stan zachowania
I/I-