stan zachowania
I-
cena wywoławcza
~47 EUR
~71 EUR
~59 EUR

Wiktoria 1837-1901, floren 1887, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania; S. 3925; pięknie zachowane, ciemna patyna

Stan zachowania
I-