stan zachowania
I-
cena wywoławcza
200 PLN
300 PLN
250 PLN

Wiktoria 1837-1901, floren 1887, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania; S. 3925; pięknie zachowane, ciemna patyna

Stan zachowania
I-