stan zachowania
II
cena wywoławcza
2 000 PLN
2 000 PLN
2 500 PLN

Ferdynand I 1521-1564, talar bez daty, Linz; Dav. 8014, Voglh. 43; srebro 28.50 g, rzadsza odmiana z legendą na awersie ...BOE DA G REX, bardzo ładny, patyna

Stan zachowania
II