stan zachowania
I-
cena wywoławcza
800 PLN
800 PLN
1 000 PLN

III Republika 1871-1940, próbne 10 franków, bez daty (1929); Aw: Geniusz stojący w prawo, ryjący napis CONSTITUTION na kamiennej tablicy, u dołu sygnatura autora Dupre; Rw: Napis poziomy ESSAI / ALLIAGE QUATERNAIRE D’ ARGENT TITRE: 0,500, wokoło SOCIETE FRANCAISE DE MONNAYAGE; Gad. 799; srebro próby 500, 9.16 g, pięknie zachowane

Stan zachowania
I-