stan zachowania
II+
cena wywoławcza
2 400 PLN
5 500 PLN
3 000 PLN

Aleksander I 1921-1934, 4 dukaty 1931, odmiana bez kontrmarki; Fr. 4; złoto 13.96 g, drobne przetarcia na tle monety i uszkodzenia na twarzach pary królewskiej, ale bardzo ładne

Stan zachowania
II+