stan zachowania
II+
cena wywoławcza
~575 EUR
~1 318 EUR
~719 EUR

Aleksander I 1921-1934, 4 dukaty 1931, odmiana bez kontrmarki; Fr. 4; złoto 13.96 g, drobne przetarcia na tle monety i uszkodzenia na twarzach pary królewskiej, ale bardzo ładne

Stan zachowania
II+