stan zachowania
III/III+
cena wywoławcza
~767 EUR
~959 EUR

Piotr III 1762, połtina 1762 СПБ НК, Petersburg; Diakov 20 (R1), Bitkin 13 (R); srebro 12.16 g, bardzo rzadka, patyna

Stan zachowania
III/III+