stan zachowania
II
cena wywoławcza
~95 EUR
~221 EUR
~119 EUR

Klemens XII 1730-1740, 1/2 piastry 1733 (AN IV), Rzym; Berman 2618; srebro 14.74 g, ładnie zachowane, patyna

Stan zachowania
II