stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~191 EUR
~335 EUR
~239 EUR

Wenecja, Silvestro Valier 1694-1700, osella 1698 (Anno V), Wenecja; Paolucci II 181, Gamberini 1173, CNI 130; srebro 9.58 g, mennicze pęknięcie krążka, rzadka, patyna

Stan zachowania
II-