stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~191 EUR
~203 EUR
~239 EUR

Wenecja, Alvise IV Mocenigo 1763-1778, ducato del Leone bez daty (1775), Wenecja; na awersie inicjały mincerza V.V. (Valiero Valier); CNI 98, Paolucci 27, Dav. 1561; srebro 22.68 g, ładnie zachowane, patyna

Stan zachowania
II-