stan zachowania
II+
cena wywoławcza
~383 EUR
~767 EUR
~479 EUR

Królestwo Włoch, Wiktor Emanuel III 1900-1943, 5 lirów 1911, wybite z okazji 50-lecia królestwa; Pagani 707; srebro, pięknie zachowane, patyna

Stan zachowania
II+