stan zachowania
III+
cena wywoławcza
1 200 PLN
1 900 PLN
1 500 PLN

Pamfilia, Side, stater, V w. pne; Aw: Owoc granatu w perełkowej obwódce; Rw: W kwadracie incusum głowa Ateny w hełmie korynckim w prawo; SNG von Aulock 4762; srebro, 19.9 mm, 11.03 g; rzadka moneta z delikatną, ciemną patyną

Stan zachowania
III+