stan zachowania
II-
cena wywoławcza
~112 EUR
~234 EUR
~140 EUR

Knut 1016-1035, denar typu pointed helmet, 1024-1030, mennica Lincoln, mincerz Swartbrand; Aw: Popiersie władcy w lewo, w hełmie, przed nim laska krzyżowa, +CNVT R-EXAN; Rw: Dwunitkowy krzyż, na środku pierścień z kulką, w każdym kącie pierścień z kulką, +ZVΛRTBRΛHDONLN; N. 787, S. 1158; srebro, 18.6 mm, 0.85 g; lekko gięty, patyna, dość ładnie zachowany egzemplarz

Stan zachowania
II-