stan zachowania
III+
cena wywoławcza
1 200 PLN
1 400 PLN
1 500 PLN

Udalryk 1012-1033, 1034, denar, mennica Praga; Aw: Kapliczka ze spiczastym dachem zakończonym krzyżem, wewnątrz napis :DΛX:, :VDALRICVS:; Rw: Napis SCS / WENCEZ / LAVS; Šmerda 133b, Cach 292, Frynas B.7.8; srebro, 19.9 mm, 1.06 g; gięty, patyna, bardzo wyraźny egzemplarz wybity nieznanym stemplem awersu z odwróconą literą V

Stan zachowania
III+