stan zachowania
III
cena wywoławcza
800 PLN
1 000 PLN

Udalryk 1012-1033, 1034, denar, mennica Praga; Aw: Popiersie władcy na wprost, w prawej ręce trzyma proporzec, z prawej strony krzyż, :VDALRICVSDVX; Rw: Popiersie na wprost, w prawej ręce laska krzyżowa, z prawej strony krzyż, :SCSVVENCEƧLΛVS; Šmerda 134a, Cach 293, Frynas B.7.9; srebro, 1.09 g, 19.8 mm; gięty, delikatna patyna, ładny i dość czytelny egzemplarz

Stan zachowania
III