stan zachowania
II
cena wywoławcza
800 PLN
900 PLN
1 000 PLN

Nabburg, cesarz Henryk II 1002-1024, denar, 1002-1009, mincerz Ag; Aw: Krzyż grecki z rozszerzonymi końcami ramion, w kątach klin, trzy kulki, pierścień, trzy kulki, +HEINTCVS; Rw: Kapliczka wewnątrz której ECIC, ИΛSVICH..TΛ; Hahn 74b1; srebro, 21.3 mm, 1.39 g; lekko zgięty, rzadki, patyna

Stan zachowania
II