stan zachowania
III
cena wywoławcza
~469 EUR
~680 EUR
~586 EUR

Księstwo głogowskie, Henryk III 1279-1309 lub synowie, kwartnik; Aw: Ośmiopłatkowa rozeta, w otoku trójliście; Rw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami i głową skierowaną w lewo, na piersi przepaska z krzyżem, w otoku trójliście; Frynas nie notuje, Fbg 219, FbgCDS 474, Kop. 5737 (R8); srebro, 19.2 mm, 1.41 g; patyna, lekko niedobity, ale czytelny i bardzo rzadki egzemplarz

Stan zachowania
III