stan zachowania
III-
cena wywoławcza
~563 EUR
~563 EUR
~704 EUR

Księstwo głogowskie, Henryk III 1279-1309 lub synowie, kwartnik, XIII/XIV w.; Aw: Zgięta noga w zbroi w lewo, w otoku trójliście; Rw: Koło, między szprychami trójliście, w otoku kwiaty; Frynas S.Glog.2.14. (VR), Fbg 226, FbgCDS 442, Kop. 5727 (R7); srebro, 18.8 mm, 1.51 g; ciemna patyna, czytelny i rzadki egzemplarz, dość dobrze zachowany

Stan zachowania
III-