stan zachowania
III
cena wywoławcza
~375 EUR
~469 EUR

Księstwo głogowskie, Henryk III 1279-1309 lub synowie, kwartnik, I ćw. XIV w., mennica Wołów (?); Aw: Dwie ryby, ...SSIG..; Rw: Głowa wołu na wprost, w otoku trójliście; Frynas nie notuje, Fbg 259, FbgCDS 625, Kop. 5746 (R7); srebro, 19.2 mm, 1.83 g; lekko niedobity, jasna patyna podkreślająca urodę monety, rzadki egzemplarz

Stan zachowania
III