stan zachowania
III+
cena wywoławcza
200 PLN
320 PLN
250 PLN

Nieokreślone biskupstwo pruskie, brakteat, XIII-XIV w.; Pastorał stojący na łuku, pod którym kulka; z lewej półksiężyc, z prawej sześcioramienna gwiazda, pod łukiem kulka; BRP Prusy B2, Wieleń 41, Sarbsk 25, Kop. 8981 (R6); srebro, 16.4 mm, 0.21 g; miejscowa patyna, ładny i wyraźny egzemplarz, rzadki

Stan zachowania
III+