stan zachowania
III+
cena wywoławcza
400 PLN
1 200 PLN
500 PLN

Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg; Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, +MΛGIST’(dwa pierścienie)WYȠRICS↓PRIMS; Rw: Tarcza zakonna, +MOȠЄTΛ(dwa pierścienie)DȠ’ORVM↓PRVCIЄ; Voss. §37/122, Neumann’87 4; srebro, 22.4 mm, 1.36 g; ciemna patyna, rzadki, w pełni czytelny egzemplarz, bardzo ładnie zachowany

Stan zachowania
III+