stan zachowania
III+
cena wywoławcza
200 PLN
1 700 PLN
250 PLN

Konrad I Zöllner von Rothenstein 1382-1390, szeląg, mennica Toruń; Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, +MΛGST’(dwa x)CORΛDVS(dwa x)PRIM9; Rw: Tarcza krzyżacka, MOȠЄTΛ(dwa x)DȠORVM(dwa x)PRVCI; Voss. §41/144, Neumann’87 6, Kop. 9010; srebro, 20.8 mm, 1.66 g; ciemna patyna, czytelny, ładnie zachowany egzemplarz rzadkiego typu szelągów krzyżackich

Stan zachowania
III+