stan zachowania
II
cena wywoławcza
800 PLN
1 400 PLN
1 000 PLN

monety koronne, trojak 1594, Malbork; typ monety ze skróconą datą u dołu rozdzieloną pierścieniem (znakiem mincerza Kacpra Goebla); Iger M.94.3.a (R3), Kop. 986 (R4), Kop. Z.III.W. 534 (R4), Tyszkiewicz 4 mk; rzadki typ trojaka w bardzo ładnym stanie zachowania, moneta w pudełku NGC 3935926-007 z oceną AU58

Stan zachowania
II