stan zachowania
II+
cena wywoławcza
~281 EUR
~1 291 EUR
~352 EUR

monety koronne, trojak 1595, Wschowa; skrócona data 9-5 rozdzielona znakami menniczymi - kwiatem, herbem Lewart i rusztem, poniżej litery I-F (Jan Firlej, podskarbi koronny); Iger W.95.2.a (R6), Kop. 997 (R5), Kop. 627 (R5); rzadka i bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku firmy NGC 3935836-013 z oceną UNC Details

Stan zachowania
II+