stan zachowania
II
cena wywoławcza
9 600 PLN
12 500 PLN
12 000 PLN

monety pamiątkowe, talar 1717, Drezno; Aw: Poziomy napis w 14 wierszach pod koroną, Rw: Statek wypływający z portu, u góry napis DEO DUCE, u dołu w odcinku PORTUM INVENIT / inicjały I G S (Jan Jerzy Schomburg) oraz hak; Dav. 2658, Kahnt 298, Merseb. 1293, Schnee 1017; srebro, 29.02 g; delikatna subtelna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta wybita na pamiątkę śmierci matki króla - Anny Zofii Oldenburg (1647-1717)

Stan zachowania
II