stan zachowania
I/I-
cena wywoławcza
480 PLN
1 850 PLN
600 PLN

monety polsko-saskie, ort 1756, Lipsk; szerokie popiersie króla z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z trzema kropkami; Kahnt 689 var. c, Kop. 2115, Merseb. 1782; subtelna, ładna patyna, moneta niezwykłej urody

Stan zachowania
I/I-