stan zachowania
I
cena wywoławcza
~1 877 EUR
~4 460 EUR
~2 347 EUR

monety próbne, 5 złotych 1933, Warszawa; Głowa kobiety w czepcu w lewo, na rewersie wypukły napis PRÓBA; Parchimowicz P145c; brąz 9.83 g; nakład tylko 100 sztuk, patyna, rzadka i pięknie zachowa moneta

Stan zachowania
I