stan zachowania
II+
cena wywoławcza
~1 877 EUR
~2 347 EUR
~2 347 EUR

monety próbne, 1 złoty 1928, Warszawa; nominał w wieńcu z kłosów zboża, bez napisu PRÓBA, znak mennicy po słowie ZŁOTY; Parchimowicz P125d; brąz, 7.05 g; nakład tylko 125 sztuk, delikatna patyna, minimalne uderzenie na obrzeżu, ale bardzo ładnie zachowany

Stan zachowania
II+