stan zachowania
III
cena wywoławcza
~2 347 EUR
~3 286 EUR
~2 934 EUR

Franciszek I (1602)-1618-1620, 1/2 talara bez daty, Szczecin; Aw: Popiersie księcia w prawo i napis wokoło D G FRANCISCVS I DVX SEDINI POMERAN CASSVB ET VAN; Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis wokoło PRINC RVGIAE COM GVTZK TERR LEOPOL ET BVTOV DNS; Hildisch 117, Olding 75A - moneta ilustrowana w katalogu, Slg. Hahn 1136 - egzemplarz z tego zbioru; srebro, 13.97 g; ciemna patyna, moneta z aukcji F.R.Künker 224/1136

Stan zachowania
III