stan zachowania
III
cena wywoławcza
4 800 PLN
4 800 PLN
6 000 PLN

Filip Juliusz 1592-1625, talar 1620, Nowopole; Aw: Popiersie księcia w prawo, w otoku napis PHILIPPUS IULIUS D G D STET POMER, odmiana z cyfrą daty 2 jako Z; Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, wokoło napis FATA FEREN FE PARI PATIENT PALMAM; Dav. 7197, Hildisch 172, Olding 106b; srebro, 26.84 g; patyna

Stan zachowania
III