stan zachowania
II
cena wywoławcza
~234 EUR
~399 EUR
~293 EUR

Adam Wacław 1579-1594-1617, trojak 1596, Cieszyn; Aw: Popiersie księcia zwrócone w prawo i napis ADA WE D G DVX TES & MA GLO; Rw: Poziomy napis III / 15 - 96 / GROS ARG / TRIP DVC / TESSIN, przy nominale i znaku menniczym krzyżyki; Iger Ci.96.1.e (R4), F.u.S. 2984; delikatna, szlachetna patyna, moneta z dużym połyskiem menniczym w bardzo ładnym stanie zachowania

Stan zachowania
II