stan zachowania
I-
cena wywoławcza
~281 EUR
~328 EUR
~352 EUR

LITERATURA NUMIZMATYCZNA, D. B. Dudik, Des Hohen Deutschen Ritterordens Münz-Sammlung in Wien; Wien 1858; 267 stron, 22 tablice; notowania M. Gumowski poz. 320, E.E. Clain-Stefanelli poz. 6724; oprawa introligatorska w półskórek ze złoceniami, niewielka plama atramentu na stronie tytułowej, w tekście nieliczne zaznaczenia ołówkiem, bez szkody dla tekstu; opracowanie dotyczące numizmatyki Zakonu Kawalerów Mieczowych, m.in. Gdańska, Elbląga, Królewca i Torunia; bardzo ładnie zachowana pozycja

Stan zachowania
I-