stan zachowania
I-/II+
cena wywoławcza
~187 EUR
~234 EUR

LITERATURA NUMIZMATYCZNA, I. W. Migunow, Rzadkie Rosyjskie Monety od 1699 do 1912 r; Москва 1912; wydanie czwarte, 96 stron, 2 tablice; notowania: M. Gumowski poz. 2694a, Gromaczewski 216; oprawa introligatorska, w półskórek, sklejona strona tytułowa; katalog złotych, srebrnych i platynowych monet wraz z opisami i rycinami oraz wyceną w rublach, zawiera m.in. monety polsko-rosyjskie; pierwszy raz na aukcji w Polsce

Stan zachowania
I-/II+