Katalogi aukcyjne, Leo Hamburger, Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki, Frankfurt am Main, 16 listopada 1873; 200 stron, 1 rycina, 4573 pozycje; notowania M. Gumowski poz. 450, Antoni Ryszard BNP str. 84, dodatkowo kserokopia listy wynikowej; oprawa współczesna w półskórek ze złoceniami, exlibris Efrema Marcela Pegana; zbiór monet hrabiego Henryka Steckiego, Giovanni Bapt. Bursio z Turynu i Zeisberga z Weingerode; ogromna kolekcja monet, w tym około 1800 monet polskich od Bolesława Chrobrego po XIX wiek, a także ok. 100 monet rosyjskich, wyjątkowo rzadki egzemplarz