stan zachowania
III/III+
cena wywoławcza
~751 EUR
~1 525 EUR
~938 EUR

Księstwo Warszawskie 1807-1815, 2 talary 1.12.1810, litera B, numeracja 43630, podpis komisarza Tomasz Adam Ostrowski (herbu Rawicz, podskarbi nadworny koronny, wojewoda, marszałek sejmu Księstwa Warszawskiego); bez stempla komisji likwidacyjnej, Lucow 65 (R5) - ilustrowane w katalogu kolekcji, Miłczak A13ae, po bardzo subtelnej konserwacji istotnie poprawiającej wygląd banknotu - jedynie lekko rozjaśniony papier z zachowaniem suchych pieczęci, parokrotnie złamane w pionie, minimalne postrzępienie ma marginesach, ale ładnie zachowane i rzadkie (szczególnie bez stempla komisji), egzemplarz z Kolekcji Lucow

Stan zachowania
III/III+