stan zachowania
II-/III+
cena wywoławcza
2 400 PLN
2 800 PLN
3 000 PLN

Jan Kazimierz 1649-1668, medal z okazji zawarcia pokoju w Oliwie, 1660, autorstwa J. Höhna młodszego; Aw: Popiersie króla w prawo, na dole sygnatura h.IU.V., w otoku IOANNES CASIMIR9 D•G•POL•&SUEC•REX; Rw: Widok klasztoru w Oliwie, w otoku PAX CASIMIRIANA, w odcinku ANNO MDCLX / III MAII; H-Cz. 2158 (R2), Raczyński 1441; srebro, 32.8 mm, 11.70 g; patyna, bardzo ładnie zachowany jak na swój wiek

Stan zachowania
II-/III+