stan zachowania
III
cena wywoławcza
~563 EUR
~1 643 EUR
~704 EUR

Rafał Leszczyński, medal z Rafałem Leszczyńskim, Wrocław, projektu Johanna Reinharda Engelhardta; Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura JE, w otoku •RAPHAEL• COM: IN• LESZNO•LESZCZYŃSKI.P.L.G.M.P.M.O.C:, Rw: Lew atakujący z mieczem w prawej łapie i tarczą z herbem Wieniawa w lewej łapie, w otoku napis OBPACEMBELLICUSARDOR - ROBURTUTELAQUIETIS, poniżej w odcinku sygn. IRE; H.-Cz. 3935 (R5); srebro, 41.2 mm, 25.73 g; bardzo rzadki

Stan zachowania
III