stan zachowania
II
cena wywoławcza
320 PLN
320 PLN
400 PLN

Stanisław Leszczyński, kopia galwaniczna medalu z 1710; Aw: Popiersie w prawo, w zbroi i płaszczu, w dolnej części sygnatura M•T•C•C•, D.G•STANISLA9 - I•REX POLONIÆ•; Rw: Postać na scenie, w odcinku DONEC LVDITVR / ADORATVR• / 1707; na otoku nabite EST NEUTRO PASSIVUM CUIUS IMPERATIVUS NON AMPLIUS IN USU•AN•1710•; Raczyński 433 (oryginał, tam datowany na 1707); miedź srebrzona, 33 mm, 15.86 g; ładny

Stan zachowania
II