stan zachowania
I-
cena wywoławcza
3 200 PLN
4 000 PLN

Ksawery 1763-1768, medal z okazji otwarcia szkoły artylerii w Dreźnie, 1767, projektu F. Stielera; Aw: Popiersie księcia w prawo, na dole sygnatura STIELER F•, XAVIERVS D:G:REG:PR:POL:&L:DVX SAX:EL:ADM:; Rw: Mars pokazujący młodemu żołnierzowi narzędzia wojenne, VERÆ FORTITVDINIS ALIMENTA & FVLCRA, w odcinku ACAD:ARTILL:FVND:DRESD: / M.DCC.LXVII; Merseburger 1904; srebro, 45.7 mm, 43.22 g; delikatna patyna, pięknie zachowany i rzadki medal

Stan zachowania
I-