stan zachowania
I
cena wywoławcza
~131 EUR
~234 EUR
~164 EUR

Powstanie Listopadowe 1830-1831, medal Bohaterskiej Polsce, 1831, projektu Jean Jacques Barré’a; Aw: Dwie postacie kobiece w strojach antycznych symbolizujące Polskę i Belgię, z prawej sygnatura BARRE•FECIT, TU•NE-MOUR-RAS•PAS, w odcinku M•DCCC•XXXI; Rw: Wieniec z gwiazdek, niżej A / L’ HÉROÏQUE / POLOGNE., niżej dwie skrzyżowane gałązki, niżej belgijski lew; H-Cz. 3831 (R4), Chomyn 61; brąz, 51.3 mm, 61.16 g; pięknie zachowany egzemplarz z ciemną patyną

Stan zachowania
I