stan zachowania
I-
cena wywoławcza
1 200 PLN
2 200 PLN
1 500 PLN

Polska pod zaborami, medal z Jadwigą Łuszczewską ps. literacki Deotyma, 1897; Aw: Popiersie poetki w prawo i napis DEOTYMA - JADWIGA ŁUSZCZEWSKA, Rw: W wieńcu laurowym poziomy napis napis HOŁD CZCI / I WDZIĘCZNIŚCI / RODAKÓW / 1852 - 1897; Chomyn 1175; brąz, 51.5 mm, 56.4 g, bardzo rzadki, ładna ciemna patyna

Stan zachowania
I-