stan zachowania
II+/I-
cena wywoławcza
320 PLN
400 PLN

Maurycy Saski (nieślubny syn króla polskiego Augusta III), medal, 1750, sygnowany D KAM FE; Aw: Popiersie w zbroi, w lewo, w dolnej części sygnatura D KAM FE, MAURIT•SAXO GALL•MARESC•GEN•D•CURL•ET SEM•; Rw: Widok grobu księcia w kościele św. Tomasza w Strasburgu; H.-Cz. 2714 (tam jako ołów); cynowy odlew, 56.1 mm, 45.25 g; bardzo ładnie zachowany

Stan zachowania
II+/I-