stan zachowania
II-
cena wywoławcza
800 PLN
1 100 PLN
1 000 PLN

Fryderyk II 1740-1786, medal z okazji 50-lecia istnienia kościoła ewangelickiego w Kamiennej Górze, 1759; Aw: Dwa popiersia, w zbrojach, w lewo, FRIDERICUS.II.B:REX•PROTEGIT:IOSEPHUS.R:IMP:DEDIT.MDCCIX•D:25APRIL; Rw: Klasztor na wzniesieniu, ECCLESIA IN PETRA FVNDATA FIRMA STABIT, MAT:16V18 - IUBILA SEMISEC: ECCL:A:C:LANDSHUT; F.u.S. 4409, Olding 662b, Henckel 4414, Slg. Marienburg 10192; srebro, 36.1 mm, 16.47 g; delikatna patyna, bardzo ładnie zachowany

Stan zachowania
II-