Prusy, Wilhelm I 1861-1888, medal na pamiątkę zwycięstwa nad Francją 1870-1871, 1871, projektu E Weiganda i F.W. Kullricha, Aw: Głowa Wilhelma I w prawo, wokół wypisani generałowie biorący udział w wojnie, na dole sygnatura, E. WEIGAND FEC.; Rw: Germania siedząca na tronie, w prawej ręce trzyma miecz sztychem do dołu, lewą rękę trzyma opartą na tarczy, z lewej Wiktoria trzymająca wieniec laurowy nad głową Germanii, z prawej Pax z gałązką i rogiem obfitości, niżej sygnatury TH.GROSSE INV. i W. KULLRICH F., niżej 1870 - Krzyż Żelazny - 1871; Slg. Marienburg 5863 (tam w srebrze, ale wspomina również o brązowych); brąz, 85 mm, 321.67 g; lekko porysowany awers i przubrudzony rewers, dość ładnie zachowany