stan zachowania
II/II+
cena wywoławcza
~1 314 EUR
~1 408 EUR
~1 643 EUR

Aleksander III 1881-1894, Maria Fiodorowna - żona cara Aleksandra III, niedatowany medal nagrodowy gimnazjum żeńskiego za osiągnięcia w nauce; Aw: Popiersie Marii Fiodorownej w prawo, w dolnej części sygnatura A•Г•, wokoło ГОСУДАРЫНЯ ИМПЕРАТРИЦА МАРIЯ ФЕОДОРОВНА; Rw: Minerwa trzymająca kaganek i wieniec na tle atrybutów nauki i wiedzy, na podstawie sygnatura А•А•Г• (A. A. Griliches), wokoło ЗА БЛАГОНРАВIЕ И УСПЪХИ ВЪ НАУКАХЪ; Diakov 909.9 (R2); złoto, 32.8 mm, 25.74 g; mimo drobnych rysek w tle ładnie zachowany, bardzo efektowny i rzadki

Stan zachowania
II/II+